جشنوراه زمستانه سازک

ویدیو شرایط جشنواره:

جشنواره زمستانه سازک، با تخفیف های ویژه!!

دومین جشنواره زمستانه سازک با تخفیف های ویژه ثبت نام به مدت دوهفنه آغاز شد.

این جشنواره ویژه ثبت نام در دوره های آموزشی رباتیم مجموعه سازک طراحی و اجرا شده است.

تو این جشنواره شما می تونید با ثبت نام خودتون تا 50% تخفیف ویژه دریافت کنید.

دوره های آموزش رباتیک مجموعه سازک بصورت غیر حضوری و با سبک آموزشی جدید و منحصر به فرد مجموعه سازک برگزار خواهد شد.

با توجه به برگزرای دورها بصورت غیرحضوری ما در سبک جدید ارائه دوره ها سعی کردیم تمامی جوانب لازم برای هرچه بهتر برگزار شدن دوره ها رو در نظر بگیریم.

این دوره ها بصورت آفلاین وآنلاین ارائه میشه، بطوریکه تدریس تمامی مراحل آموزش بصورت آفلاین و ضبط شده با کیقیت بسیار بالا در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد و دانش آموزان می توانند مرحله به مرحله آموزش های خود را از طریق صفحه ی اختصاصی خود در وبسایت آکادمی سازک دنبال کنند

در کنار آموزش ویدیویی آفلاین، مدرسین مجموعه بصورت آنلاین و اختصاصی تمامی مراحل آموزش بچه هارو رصد کرده و تا پایان دوره آموزشی همراه دانش آموزان خواهند بود.

جلسات اختصاصی پشتیبانی دانش آموزان در خلال آموزش ویدیویی بچها خواهد بود تا چنانچه دانش آموزان در هر مرحله از آموزش با مشکل یا چالشی روبه رو شدند آن ها را در جلسات پشتیبانی اختصاصی خود که بصورت تماس تصویری  برگزار می گردد، با استاد خود در میان گذاشته و راه حل های برطرف کردن چالش ها را دریافت کنند.

مربیان سازک
مهارت های عمومی و فردی

دوره های رباتیک دانش آموزی

ویژه سنین 8 تا 15 سال

دوره های جذاب رباتیک بصورت ترمیک برگزار میشه و در هر ترم بصورت تخصصی روی یک ربات کار میشه و بچها بسته به ترم بندی  های مختلف تمامی مراحل لازم برای ساختن یک ربات جذاب رو آموزش می بینند

هر ترم که شامل 3مرحله آموزشی می باشد:

1- مرحله اول: طراحی

در مرحله طراحی که جلسات ابتدایی دوره رو شامل میشه، آموزش های مرتبط با نحوه طراحی و دلایل ساخت این ربات و همسنطور تکنیک های طراحی آموزش داده می شود.

2- مرحله دوم: ساخت

در مرحله دوم که بخش اصلی ترم را شامل می شود، دانش آموزان پس از آموزش مراحل طراحی وارد فاز طراحی ربات می شوند و با استفاده از آموزش های تخصصی مراحل مختلف مربوط به طراحی ربات را با همراهی مدرس پیش می روند.

3- مرحله سوم: ارائه ربات:

در این مرحله تکنیک های ارائه و کارکردن با ربات و همینطور تکنیک های مسابقاتی آموزش داده می شود.

آموزش آنلاین سازک
آموزش رباتیک در مدرسه

دوره های مهندسی خلاقیت

ویژه سنین 5 تا 8 سال

دوره های مهندسی خلاقیت به عنوان پیش نیاز دوره های رباتیک دانش آموزی می باشند و اگر قصد دارید تا پیش از 8 سالگی فرزندتون رو وارد دنیای خلاقیت و رباتیک کنید، بهترین انتخاب دوره های مهندسی خلاقیت می باشد.

این دوره ها ویژه سنین زیر 8 سال یعنی بچه هایی که هنوز دانش آموز نشدن یا هنوز کلاس اول رو تموم نکردند طراحی شده و با توجه به سطح آموزشی سبک تر نسبت به رباتیک، تاثیر بهتر و بیشتری بر روند آموزش خلاقیت محور دانش آموزان دارند.

در این دوره ها که مجموعت شامل 5 ترم می باشد، دانش آموزان بصورت ترمیک با ابزارهای آموزشی جذاب و ساده خود سازه های مختلف و متناسب با مخوریت های آموزشی مربوط به دوره خودشون رو می سازند.

این دوره ها شامل محوریت هایی مثل محیط زندگی، جانداران، حمل ونقل، شهربازی و…می باشند.

دریافت مشاوره رایگان ثبت نام:

برای دریافت مشاوره رایگان ثبت نام کافی است به شماره زیر در واتس آپ پیام بدید و یا با شماره های زیر تماس بگیرید.


شماره واتس آپ: 0911272974

شماره تماس: 09112472974-0133350967

پیشنهاد ویژه:

آموزش ساخت بیلبورد تبلیغاتی قسمت دوم