0
0

آموزش رباتیک در خانه

دنیای جذاب ربات ها:

دنیای رباتیک و ربات ها برای افرادی که علاقمند به خلق کردن و کشف راز و رمز این دنیای جدید و متنوع هستند همیشه جذاب بوده است.

در زمان کودکی و نوجوانی اکثر بچه ها از خودشون ذوق و توانمدی زیادی در زمینه ساختن و خلق کردن نشون می دهند و با هرچیز دم دستی و اسباب بازی هاشون سعی می کنند یه چیزی درست کنند و از این طریق به حس کنجکاوی و ماجراجویانه شون پاسخ بدند.

بچها ذهن خلاقی دارند و با تفکر خلاقانشون سعی می کنند محیط پیرامون خودشون رو بهتر بشناسند برای همین نیاز دارند با آموزش های مناسب و مفید علاوه بر رشد سطح توانمدی هاشون، مسیری برای استفاده از نبوغ و خلاقیت خودشون پیدا کنند.

آموزش رباتیک با توجه به خلاقانه بودن جنس آموزش و همینطور جذابیت بالایی که برای اکثر بچه ها و حتی بزرگ تر ها دارد یکی از بهترین رشته های آموزشی برای بچه های گروه سنی  5 تا 16 سال بشمار میرود.

طعم شیرین ساخت ربات:

آموزش رباتیک کمک میکنه بچها طعم شیرین خلق یک ربات واقعی و جذاب، که با دست خودشون ساخته شده رو تجربه کنند و این لذت فوق العاده می تونه یکی از بهترین حس هایی باشه که بچها تو دوران کودکی و نوجوانی شون تجربه می کنند.

بچه ها با شرکت در دوره های آموزش رباتیک مجموعه ای از مهارت های تخصصی رو یاد میگیرند و یک دانش به روز، جذاب و کاملا کاربردی که آینده بسیار درخشان و رو به پیشرفتی داره رو کسب می کنند.

با توجه به اینکه رباتیک مجموعه از علوم مهندسی مهم و پرکاربرد مثل مکانیک، الکترونیک و کامپیوتر است و دانش آموزان در دوره های آموزش رباتیک با این علوم  بصورت کاملا علمی، عملی و کاربردی آشنا می شوند و مهارت هایی از قبیل طراحی و ساخت و ارائه سازه های مکانیکی، ربات های مسابقاتی ، آشنایی با انواع حرکت، آشنایی با محرک های مختلف، آشنایی با انواع مدارهای کنترل و عملکرد آن ها، آشنایی با دنیای الکترونیک، آشنایی با مدارهای الکتریکی، برنامه نوبسی، ساخت ربات ها و سازه های هوشمند و … رو آموزش می بینند

مهارت های تخصصی و عمومی در آموزش رباتیک:

علاوه بر مهارت های تخصصی در آموزش رباتیک که بسیار گسترده و متنوع هستند، شرکت در این دوره ها به لحاظ رشد و ارتقا سطح توانمندی های عمومی بچه ها هم تاثیر بسزایی داره.

رشد اعتماد به نفس، افزایش قدرت تخیل، رشد تجسم فضایی، افزایش قدرت دست ورزی و… از جمله تاثیرات آموزش رباتیک بر مهارت های عمویی بچها هستند.

اگر فرزند خلاق و ماجراجویی دارید که همش در جستجوی ساختن و کشف چیزهای جدیده، رباتیک یکی از بهترین رشته ها برای تجربه هیجان، لذت و ارتقا مهارت های تخصصی و عمومی بچه ها است

مجموعه آموزشی سازک با بیش از 6 سال تجربه آموزش تخصصی در دورهای آموزشی خلاقیت محور ازجمله رشته رباتیک همواره در تلاش است تا با ارائه برترین و بروزترین دوره های آموزشی رباتیک، همراه سرمایه های نوجوان کشور عزیزمان باشد

دوره های آموزشی:

ما در آکادمی خلاقیت و مهارت سازک دوره های مختلفی داریم که هم بصورت رایگان و هم بصورت هزینه ای ارائه می گردند. و می توانید از بخش دوره های آموزشی از این دوره ها استفاده کنید.

این دوره ها با کیفیت بسیار بالایی ضبط و تولید گردیده اند و تمامی مراحل طراحی، ساخت و ارائه سازه ها را شامل می شوند.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://sazakacademy.com/?p=2574
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد آموزش رباتیک در خانه

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.